Zapraszamy do oddziału

Dworek Pola 13 Muzeum Dworek Wincentego Pola będzie czynne

od środy do niedzieli  w godz. 09.00-17.00

dzień bezpłatnego zwiedzania - środa

Dla Państwa bezpieczeństwa oraz aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, podczas wizyty w muzeum prosimy o zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego. Przed wejściem do muzeum należy zdezynfekować ręce płynem lub żelem do dezynfekcji oraz zaopatrzyć się w rękawice jednorazowe.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem postępowania dla Zwiedzających przed wizytą w muzeum oraz o stosowanie się do poleceń pracowników Muzeum podczas zwiedzania.

Regulamin postępowania dla Zwiedzających Muzeum Lubelskie w Lublinie, dotyczący działań profilaktycznych minimalizujących ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19

Cennik:
 bilet ulgowy   4,50 zł