kaplica

Kaplica Trójcy Świętej

Informacje, godziny otwarcia, ceny biletów

Wilno

Lublin – miasto unii Litwy i Polski

Muzeum Narodowe – Pałac Wielkich Książąt Litewskich w Wilnie, 6 lipca - 24 listopada 2019.

lato

Lato w Muzeum Lubelskim!

Wakacyjne warsztaty edukacyjne, czerwiec - sierpień 2019.

MZWDRz

Muzeum Lubelskie w Lublinie prowadzi społeczne konsultacje dotyczące kształtu tworzonego oddziału

Wynajem sal

Z uwagi na projekt POIŚ i planowane zamknięcie Muzeum, wynajem sal muzealnych jest wstrzymany do odwołania. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Muzeum Lubelskie oferuje możliwość organizacji uroczystości okolicznościowych w pomieszczeniach Zamku Lubelskiego na niżej wymienionych zasadach:

Udostępnianie pomieszczeń, odbywa się na podstawie umowy zawartej pomiędzy Muzeum Lubelskim w Lublinie, a stroną wynajmującą pomieszczenie.

Opłaty za wynajęcie pomieszczeń:

GALERIA MALARSTWA POLSKIEGO XVII-XIXw. (powierzchnia około 310 m2). Koszt wynajmu: 1100,00 zł netto za jedną godzinę
1385754917lgal0.jpg 1385754917lgal01.jpg
GALERIA MALERSTWA OBCEGO XVII – XIX w. – 500,00 zł netto za 1 godzinę.
 lgaleriaobce.jpg
GALERIA MALARSTWA POLSKIEGO XX w. (powierzchnia około 170 m2 ). Koszt wynajmu: 700,00 zł netto za jedną godzinę.
 lgaleria2.jpg
GALERIA MALARZY LUBELSKICH – 300,00 zł netto za 1 godzinę
GALERIA MALARZY LUBELSKICH
GALERIA MALARSTWA HISTORYCZNEGO I BATALISTYCZNEGO ORAZ UZBROJENIA POLSKIEGO I OBCEGO - 300,00 zł netto za 1 godzinę
 lbatalist1.jpg lbatalist2.jpg
DZIEDZINIEC ZAMKU LUBELSKIEGO (powierzchnia około 2706 m2). Koszt wynajmu: 650,00 zł netto za jedną godzinę.
 dziedziniec.jpg
SALA WYKŁADOWA (na około 100 osób). Koszt wynajmu: 200,00 zł netto za jedną godzinę
 sala_edukacyjna.jpg
DWOREK WINCENTEGO POLA Koszt wynajmu: 1100,00 zł netto za jedną godzinę
 ldp_Wnetrze.jpg
Uroczystości organizowane w salach Zamku Lubelskiego mogą mieć charakter wyłacznie oficjalny i odpowiedający charakterowi miejsca.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z p. Eweliną Chocyk pod numerem telefonu (81) 537 96 13 lub e-mail: e.chocyk@muzeumlubelskie.pl