kaplica

Kaplica Trójcy Świętej

Informacje, godziny otwarcia, ceny biletów

Wilno

Lublin – miasto unii Litwy i Polski

Muzeum Narodowe – Pałac Wielkich Książąt Litewskich w Wilnie, 6 lipca - 24 listopada 2019.

Praktyki studenckie / staż

Interesujesz się historią Lublina lub sztuką artystów lubelskich? Chcesz poznać Muzeum Lubelskie i jego zbiory, a może Twoim marzeniem jest poznanie pracy muzealnika? Jeśli tak, to Muzeum Lubelskie serdecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich.

Studentów zainteresowanych odbyciem praktyk prosimy o dostarczenie do Muzeum:

• porozumienia z uczelnią
  • CV

Z naszej strony oferujemy:

• zapoznanie się z Muzeum Lubelskim, jego historią, zbiorami oraz codzienną pracą muzealnika
  • aktywną działalność w codziennej pracy Muzeum Lubelskiego (w zależności od specyfiki i potrzeb działu bądź oddziału może to być pomoc przy aranżacji wystaw, działaniach edukacyjnych, pracy biurowej)

Dodatkowe informacje:

• termin i zakres praktyk są ustalane w porozumieniu ze studentem oraz opiekunem praktyk
  • praktyki studenckie są bezpłatne
  • muzeum nie pokrywa kosztów dojazdu, wyżywienia, noclegu
  • przyjęcie aplikacji nie jest równoznaczne ze zgodą na odbycie praktyk

Osoba do kontaktu: Ewelina Grzesiak: e-mail: e.grzesiak[at]muzeumlubelskie.pl, telefon 81 537 96 56.
W sprawie stażu proszę kontaktować się ze Specjalistą ds. Osobowych: e-mail: kadry[at]muzeumlubelskie.pl;  telefon: 81 537 96 32.