unia europejskawysoki kontrast A A A
  • unia

    unia

    1569-2019

    450-lecie Unii Lubelskiej

    Wystawa edukacyjna

  • popc

    popc

    Projekt www.muzeach

  • Rellikty

    Rellikty

    Relikty średniowiecznej drewnianej zabudowy wzgórza zamkowego w Lublinie – badania interdyscyplinarne i konserwacja

    Dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu: „Ochrona zabytków archeologicznych” na lata 2019-2020

Specjalista w Dziale Finansowo-Księgowym

Wersja do druku Poleć znajomemu

Muzeum Lubelskie w Lublinie poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: OS.110.02.2020

Podstawowe obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej;
  • Prawidłowe i terminowe naliczanie podatku dochodowego od wynagrodzeń osobowych i bezosobowych oraz składek odprowadzanych do ZUS;
  • Sporządzanie raportów i deklaracji wymaganych przez ZUS, obsługa programu Płatnik;
  • Sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych i wysyłanie do właściwego urzędu skarbowego;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naliczaniem składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia zdrowotne Funduszu Pracy od wynagrodzeń pracowników i prac zleconych;
  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie podatku dochodowego i potrąceń z wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Weryfikacja dokumentów kadrowo-płacowych oraz zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego;
  • Pomoc przy realizacji oraz rozliczaniu projektów;
  • Kontrola zgodności umów cywilnoprawnych z przepisami podatku dochodowego od osób fizycznych oraz przepisami o systemie ubezpieczeń społecznych;
  • Przygotowanie dokumentacji do obsługi Pracowniczych Planach Kapitałowych;
  • Przygotowanie raportów płacowych oraz deklaracji dla ZUS, US, GUS, PFRON;
  • Przygotowanie dokumentów do przekazania do archiwum zakładowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse);
  • Minimum 5- lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik;
  • Znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych;
  • Obsługa programów MS Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność wykonywaniu obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia;
  • Rozwój zawodowy.

Sposób aplikowania:

  • List motywacyjny;
  • CV.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: praca@muzeumlubelskie.pl do 15 lipca 2020 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacji na stanowisko Specjalisty w Muzeum Lubelskim w Lublinie oraz 3 letni okres jego przetwarzania zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (tj. Dz  Urz. UE L 2018 r. 127/2)”.