wysoki kontrast A A A
  • kaplica

    kaplica

    Kaplica Trójcy Świętej

    Informacje, godziny otwarcia, ceny biletów

  • unia

    unia

    1569-2019

    450-lecie Unii Lubelskiej

    Wystawa edukacyjna

Muzeum Lubelskie w Lublinie poszukuje do zespołu osoby na stanowisko: Konserwator papieru i skóry

Wersja do druku Poleć znajomemu

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: OS.110.03.2019

Podstawowe obowiązki:

•    Konserwacja zbiorów poprzez prowadzenie w pełnym cyklu prac konserwatorskich zabezpieczenia i profilaktyki z zakresu grafiki, archiwaliów, zabytkowych druków, książek, kartografii, zabytków wykonanych z papieru;
•    Prowadzenie dokumentacji konserwatorskiej wykonanych prac;
•    Nadzór konserwatorski podczas wypożyczenia obiektów muzealnych;
•    Udział w realizacji wystaw;
•    Praca w systemie do elektronicznej ewidencji muzealiów „MONA”;
•    Współpraca przy procesie digitalizacji muzealnych zbiorów.

Wymagania niezbędne:

•    Studia wyższe kierunkowe - magister sztuki w zakresie konserwacji dzieł sztuki, specjalizacja: konserwacja papieru i skóry;
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
•    Umiejętność pracy w zespole;
•    Zaangażowanie, precyzja i sumienność w wypełnianiu obowiązków;
•    Znajomość pakietu MS Office;
•    Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, rzetelność;
•    Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

•    Umowę o pracę;
•    Stabilne zatrudnienie;
•    Pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
•    Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Sposób aplikacji:

•    List motywacyjny;
•    CV.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: praca@muzeumlubelskie.pl do12 kwietnia 2019 r.
W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: OS.110.03.2019. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacji na stanowisko Konserwatora papieru i skóry w Muzeum Lubelskim w Lublinie oraz 3 letni okres jego przetwarzania zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (tj. Dz  Urz.UE L 119 z 04.05.2016)”.

DO POBRANIA:

KONSERWATOR