wysoki kontrast A A A
  • kaplica

    kaplica

    Kaplica Trójcy Świętej

    Informacje, godziny otwarcia, ceny biletów

  • unia

    unia

    1569-2019

    450-lecie Unii Lubelskiej

    Wystawa edukacyjna

Muzeum Lubelskie w Lublinie poszukuje do zespołu osoby na stanowisko: Asystent

Wersja do druku Poleć znajomemu

POPC.jpg

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: OS.110.02.2019

Podstawowe obowiązki:

•    Praca w systemie do elektronicznej ewidencji muzealiów „MONA” bądź iArt;
•    Prowadzenie dokumentacji związanej z zewnętrznym i wewnętrznym ruchem muzealiów (umowy użyczenia, depozytowe, protokoły zdawczo-odbiorcze, protokoły przyjęcia, wydania obiektów z magazynów itp.);
•    Współpraca przy przygotowywaniu umów na zakup oraz darowizny muzealiów;
•    Prowadzenie rejestrów dokumentacji: umów, protokołów, udostępnień itp.;
•    Prowadzenie kwerend i ich rejestrów;
•    Udzielanie informacji o zbiorach Muzeum Lubelskiego w Lublinie;
•    Udział w przeprowadzaniu uproszczonej i pełniej inwentaryzacji zbiorów muzealnych i bibliotecznych;
•    Udział w sporządzaniu sprawozdawczości;
•    Współpraca z innymi działami muzeum przy realizacji innych zadań i projektów muzealnych;
•    Współpraca z muzealną pracownią konserwatorską oraz pracownią fotograficzną;
•    Współpraca przy procesie digitalizacji muzealnych zbiorów.

Wymagania niezbędne:

•    Wykształcenie: dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich związanych z zakresem gromadzonych w muzeum zbiorów, preferowany kierunek: historia sztuki, historia;
•    Znajomość pakietu MC Office;
•    Zaangażowanie w wykonywaną pracę, systematyczność, profesjonalizm, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność;
•    Umiejętność współpracy w dużym zespole oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
•    Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
•    Umiejętność stosowania aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących procedury postępowania przy realizacji zadań na zajmowanym stanowisku.

Mile widziane:

•    Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z muzealnictwa;
•    Znajomość technik i materiałów stosowanych w zakresie historii sztuki;
•    Doświadczenie w pracy w muzealnictwie;
•    Znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem muzeów.

Oferujemy:

•    Umowę o pracę;
•    Stabilne zatrudnienie;
•    Pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
•    Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Sposób aplikacji:

•    List motywacyjny;
•    CV.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: praca@muzeumlubelskie.pl do 12 kwietnia 2019 r.
W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: OS.110.02.2019.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacji na stanowisko Asystenta w Muzeum Lubelskim w Lublinie oraz 3 letni okres jego przetwarzania zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (tj. Dz  Urz.UE L 119 z 04.05.2016)”.

DO POBRANIA:

ASYSTENT