Zapraszamy do oddziału

UWAGA! W dniu 18 września 2020 r. Muzeum będzie czynne od 11.30

od środy do niedzieli w godz. 09.00-17.00

dzień bezpłatnego zwiedzania - środa

Dla Państwa bezpieczeństwa oraz aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, podczas wizyty w muzeum prosimy o zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego. Przed wejściem do muzeum należy zdezynfekować ręce płynem lub żelem do dezynfekcji oraz zaopatrzyć się w rękawice jednorazowe.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem postępowania dla Zwiedzających przed wizytą w muzeum oraz o stosowanie się do poleceń pracowników Muzeum podczas zwiedzania.

Regulamin postępowania dla Zwiedzających Muzeum Lubelskie w Lublinie, dotyczący działań profilaktycznych minimalizujących ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19

Ceny biletów:

- bilet normalny - 5, 50 zł
- bilet ulgowy - 4, 50 zł
- bilet rodzinny dla rodziców z dziećmi do lat 16 - wstęp dla rodziców w cenie biletu ulgowego
- zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem - 35 zł + bilety wstępu
- lekcja muzealna - 40 zł + bilety wstępu

Zamawianie wycieczek i lekcji muzealnych oraz wszelkie informacje pod nr tel. (81) 532-30-90 (91)

- Fotografowanie i filmowanie wnętrz muzealnych i eksponatów będących własnością Muzeum może odbywać się tylko na użytek własny bez prawa publikacji.
- Zabrania się używania lamp błyskowych, dodatkowych źródeł światła i statywów.
- Wykorzystywanie fotografii w celach innych niż prywatny użytek może spowodować skutki prawne.