Zapraszamy do oddziału

Filia - Muzeum Józefa Czechowicza

Lekcje muzealne

TEMATY LEKCJI MUZEALNYCH

Wybrane tematy lekcji muzealnych:

1. „Poezja głuchego cierpienia i radości naiwnej”. Motyw Arkadii i Apokalipsy w twórczości Józefa Czechowicza.

2.”Miasto poetów”. Życie literackie Lublina w okresie dwudziestolecia międzywojennego.

3.”Tobie śpiewam Lublinie...”. Życie i dorobek literacki Franciszki Arnsztajnowej.

- UWAGA! Dzieci w wieku 6 - 11 lat zachęcamy do aktywnego poznawania muzeum.Proponujemy zabawy edukacyjne, zajęcia plastyczne, a także scenariusze edukacyjne, ułatwiające starszym dzieciom samodzielne zwiedzanie ekspozycji.

Zamawianie wycieczek i lekcji muzealnych oraz wszelkie informacje pod nr tel.(081) 532-30-90.
Opłaty: - bilet normalny - 5,50 zł
             - bilet ulgowy - 4,50 zł
             - opłata za przewodnika - 35 zł
             - opłata za lekcję muzealną - 40 zł (jednocześnie każdy jej uczestnik zobowiązany jest wykupić bilet wstępu do Muzeum).