Rellikty

Relikty średniowiecznej drewnianej zabudowy wzgórza zamkowego w Lublinie – badania interdyscyplinarne i konserwacja

Dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu: „Ochrona zabytków archeologicznych” na lata 2019-2020

Moja Kaplica Trójcy Świętej

W roku jubileuszu 600-lecia fresków Kaplicy Trójcy Świętej zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Lubelska Kaplica Trójcy Świętej była dumą i chlubą jagiellońskiego Lublina. Zachwyca i inspiruje również dziś!

Czekamy na zrobione przez Was zdjęcia Kaplicy Trójcy Świętej!

Najciekawsze z przesłanych fotografii publikować będziemy na naszym Fanpage, a najlepsze nagradzać wyjątkowymi jubileuszowymi nagrodami. Wspólnie stworzymy niezwykły album na wielki jubileusz Kaplicy Trójcy Świętej!

Do zdobycia czekają m.in.: torby, notesy, wizytowniki, wejściówki umożliwiające bezpłatne zwiedzenie zabytku, a także albumy „Freski w Kaplicy Trójcy Świętej” autorstwa Anny Różyckiej Bryzek.

Zgłoszenia zawierające zdjęcie oraz uzupełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres: konkurs@muzeumlubelskie.pl

Pokaż nam swoją Kaplicę Trójcy Świętej!
Świętuj z nami 600-lat fresków!

Sponsor jubileuszu 600-lecia fresków Kaplicy Trójcy Świętej: