kaplica

Kaplica Trójcy Świętej

Informacje, godziny otwarcia, ceny biletów

Wilno

Lublin – miasto unii Litwy i Polski

Muzeum Narodowe – Pałac Wielkich Książąt Litewskich w Wilnie, 6 lipca - 24 listopada 2019.

lato

Lato w Muzeum Lubelskim!

Wakacyjne warsztaty edukacyjne, czerwiec - sierpień 2019.

MZWDRz

Muzeum Lubelskie w Lublinie prowadzi społeczne konsultacje dotyczące kształtu tworzonego oddziału

Moja Kaplica Trójcy Świętej

W roku jubileuszu 600-lecia fresków Kaplicy Trójcy Świętej zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Lubelska Kaplica Trójcy Świętej była dumą i chlubą jagiellońskiego Lublina. Zachwyca i inspiruje również dziś!

Czekamy na zrobione przez Was zdjęcia Kaplicy Trójcy Świętej!

Najciekawsze z przesłanych fotografii publikować będziemy na naszym Fanpage, a najlepsze nagradzać wyjątkowymi jubileuszowymi nagrodami. Wspólnie stworzymy niezwykły album na wielki jubileusz Kaplicy Trójcy Świętej!

Do zdobycia czekają m.in.: torby, notesy, wizytowniki, wejściówki umożliwiające bezpłatne zwiedzenie zabytku, a także albumy „Freski w Kaplicy Trójcy Świętej” autorstwa Anny Różyckiej Bryzek.

Zgłoszenia zawierające zdjęcie oraz uzupełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres: konkurs@muzeumlubelskie.pl

Pokaż nam swoją Kaplicę Trójcy Świętej!
Świętuj z nami 600-lat fresków!

Sponsor jubileuszu 600-lecia fresków Kaplicy Trójcy Świętej: