Tytus

Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

29 września - 3 grudnia 2017

Picasso - wykłady

Wykłady towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny:

23.11, godz. 18.00 - Wątki klasyczne w twórczości Pabla Picassa, wykład Marcina Lachowskiego

Picasso - edu

Warsztaty towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

Zajecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zajęcia dla seniorów prowadzone w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spotkania Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadzone są od 1985 r. w oparciu o zbiory i kadrę naukową muzeum. Są to wykłady, spotkania na ekspozycjach i w pracowniach muzealnych, wieczory jednego obrazu, a także wycieczki, w czasie których słuchacze mają możność poznania najciekawszych zabytków i wystaw.
Sekcja Wiedzy o sztuce LUTW, liczy ok. 170 osób. Wykłady odbywają się w dwóch grupach w czwartki o godzinie 12.00.

W roku akademickim 2015/16 rozpoczęła zajęcia nowa sekcja LUTWSekcja Muzealna. Spotkania dla tej sekcji, liczącej około 50 osób odbywają się we wtorki o godzinie 12.00, w systemie semestralnym od października do maja.
Plan na drugi semetr roku akademickiego 2015/2016  zostanie zamieszczony w późniejszym terminie.