Tytus

Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

29 września - 3 grudnia 2017

Picasso - wykłady

Wykłady towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny:

19.10, godz. 18.00 - Pablo Picasso i prymitywizm początku XX wieku - wykład Marcina Lachowskiego.

Picasso - edu

Warsztaty towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny:

21.10, godz. 11.00 - pokaz technik graficznych.

Wolontariat z Kulturą

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE WOLONTARIAT Z KULTURĄ !

Współpraca z wolontariuszami pozwala realizować nam nowoczesny model edukacji muzealnej, opartej na idei otwartości i współtworzenia!

Program skierowany jest zarówno do studentów mających zamiar poszerzać swoje kompetencje zawodowe, seniorów, którzy mogliby podzielić się swoim czasem i doświadczeniem, jak i wszystkich osób pragnących angażować się w ciekawe działania kulturalne, artystyczne i społeczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami w Muzeum  Lubelskim w Lublinie.
Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych i pomysłowych, które chcą zaangażować się w ciekawe działania kulturalne – będą to prace pomocnicze w różnych działach i przy nowo współtworzonych projektach

Wszystkim naszym wolontariuszom w okresie współpracy z muzeum oferujemy:

• podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie wraz z referencjami,
  • zapoznanie z  muzeum,
  • bezpłatne wejścia do  muzeum,
  • bezpłatne uczestnictwo w wykładach,   wernisażach, koncertach,
  • kontakt z kuratorami wystaw,
  • współpracę z zespołem przy tworzeniu projektu.

Dołącz do nas! - tu będziesz mógł rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia , umiejętności, współtworzyć interesujące projekty, nawiązywać nowe znajomości -   czekamy na ciebie! Wolontariat w Muzeum Lubelskim  daje możliwość potwierdzenia swoich umiejętności w zakresie pracy z grupą, sprawnej organizacji  oraz odpowiedzialności i kreatywności.

Aktualne oferty dla wolontariuszy oraz informacje o zrealizowanych projektach, ukazywać się będą  na stronie internetowej  w zakładkach Wolontariat z Kulturą! i Aktualności, a także na facebooku.
Formularz zgłoszenia  wyślij na adres :  edukacja@muzeumlubelskie.pl

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem wolontariatu oraz innymi dokumentami.
•    Regulamin
•    Zgłoszenie