Kino Zamkowe

10 maja 2017, godz. 17.00

nieszawa kolonia

Nieszawa Kolonia

Monografia osady z okresu rzymskiego

Złotnictwo

Złotnictwo lubelskie

11 marca - 7 maja 2017

Przeżywaj

Przeżywaj historię!

Tygodnie otwarte na Zamku Lubelskim i w oddziałach Muzeum Lubelskiego

Mysłowski

Tadeusz Mysłowski. Kolekcja grafiki

18 marca - 21 maja 2017

Wolontariat z Kulturą

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE WOLONTARIAT Z KULTURĄ !

Współpraca z wolontariuszami pozwala realizować nam nowoczesny model edukacji muzealnej, opartej na idei otwartości i współtworzenia!

Program skierowany jest zarówno do studentów mających zamiar poszerzać swoje kompetencje zawodowe, seniorów, którzy mogliby podzielić się swoim czasem i doświadczeniem, jak i wszystkich osób pragnących angażować się w ciekawe działania kulturalne, artystyczne i społeczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami w Muzeum  Lubelskim w Lublinie.
Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych i pomysłowych, które chcą zaangażować się w ciekawe działania kulturalne – będą to prace pomocnicze w różnych działach i przy nowo współtworzonych projektach

Wszystkim naszym wolontariuszom w okresie współpracy z muzeum oferujemy:

• podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie wraz z referencjami,
  • zapoznanie z  muzeum,
  • bezpłatne wejścia do  muzeum,
  • bezpłatne uczestnictwo w wykładach,   wernisażach, koncertach,
  • kontakt z kuratorami wystaw,
  • współpracę z zespołem przy tworzeniu projektu.

Dołącz do nas! - tu będziesz mógł rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia , umiejętności, współtworzyć interesujące projekty, nawiązywać nowe znajomości -   czekamy na ciebie! Wolontariat w Muzeum Lubelskim  daje możliwość potwierdzenia swoich umiejętności w zakresie pracy z grupą, sprawnej organizacji  oraz odpowiedzialności i kreatywności.

Aktualne oferty dla wolontariuszy oraz informacje o zrealizowanych projektach, ukazywać się będą  na stronie internetowej  w zakładkach Wolontariat z Kulturą! i Aktualności, a także na facebooku.
Formularz zgłoszenia  wyślij na adres :  edukacja@muzeumlubelskie.pl

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem wolontariatu oraz innymi dokumentami.
•    Regulamin
•    Zgłoszenie