Niepodległa

Czas na Niepodległą

Oprowadzania kuratorskie po wystawie w sobotę i niedzielę o godz. 10.00 i 12.00.

Niepodległa - towarzyszące

Czas na Niepodległą

Mały medalier – warsztaty medalierskie, 23 i 24 czerwca, godz. 11.00.

Mysłowski

Tadeusz Mysłowski. Studio / Pracownia

Zamek Lubelski, 21 maja - 29 lipca 2018

Kolekcja Iwony i Ireneusza Hofmanów

Zamek Lubelski, 20 czerwca - 17 lipca 2018

Praktyki studenckie / staż

Interesujesz się historią Lublina lub sztuką artystów lubelskich? Chcesz poznać Muzeum Lubelskie i jego zbiory, a może Twoim marzeniem jest poznanie pracy muzealnika? Jeśli tak, to Muzeum Lubelskie serdecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich.

Studentów zainteresowanych odbyciem praktyk prosimy o dostarczenie do Muzeum:

• porozumienia z uczelnią
  • CV

Z naszej strony oferujemy:

• zapoznanie się z Muzeum Lubelskim, jego historią, zbiorami oraz codzienną pracą muzealnika
  • aktywną działalność w codziennej pracy Muzeum Lubelskiego (w zależności od specyfiki i potrzeb działu bądź oddziału może to być pomoc przy aranżacji wystaw, działaniach edukacyjnych, pracy biurowej)

Dodatkowe informacje:

• termin i zakres praktyk są ustalane w porozumieniu ze studentem oraz opiekunem praktyk
  • praktyki studenckie są bezpłatne
  • muzeum nie pokrywa kosztów dojazdu, wyżywienia, noclegu
  • przyjęcie aplikacji nie jest równoznaczne ze zgodą na odbycie praktyk

Osoba do kontaktu: Ewelina Grzesiak: e-mail: e.grzesiak[at]muzeumlubelskie.pl, telefon 81 537 96 56.
W sprawie stażu proszę kontaktować się ze Specjalistą ds. Osobowych: e-mail: kadry[at]muzeumlubelskie.pl;  telefon: 81 537 96 32.