Lubelskie życie artystyczne

Zamek Lubelski, 17 grudnia 2017 - 11 marca 2018.

Tytus

Tytus Dzieduszycki-Sas (1934-1973) w kolekcji grupy Zamek Muzeum Lubelskiego w Lublinie

Tężnia

Instalacja Roberta Kuśmirowskiego na dziedzińcu Zamku Lubelskiego

Michalak - wystawa

Dla nieba i ziemi. Antoni Michalak - malarstwo

Zamek Lubelski, 20 stycznia - 2 kwietnia 2018.

Zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu  "www.muzeach" przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz partnerzy: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Muzeum – Zamek w Łańcucie, Muzeum Lubelskie w Lublinie

zapraszają na publiczną prezentację założeń projektu pn.: "www.muzeach" przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020, II oś priorytetowa E-administracja i otwarty rząd, działanie 2.3 działanie 2.3 "Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa", poddziałanie 2.3.2 "Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury".

17 marca (piątek), godz. 10:00, Muzeum POLIN w Warszawie - Sala Konferencyjna B

Termin zgłaszania zainteresowania udziałem w publicznej prezentacji mija 13 marca 2017 roku.

Zgłoszeń należy dokonywać pocztą elektroniczną na adres: popc@muzeum-wilanow.pl

W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).

Przebieg prezentacji utrwalany będzie za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk.

Prezentacja publiczna projektu www.muzeach