nieszawa kolonia

Nieszawa Kolonia

Monografia osady z okresu rzymskiego

Lore Bert

LORE BERT. The Vortex of Cultures – Fragile Values

4 marca - 2 kwietnia 2017

Złotnictwo

Złotnictwo lubelskie

11 marca - 7 maja 2017

Przeżywaj

Przeżywaj historię!

Tygodnie otwarte na Zamku Lubelskim i w oddziałach Muzeum Lubelskiego

Mysłowski

Tadeusz Mysłowski. Kolekcja grafiki

18 marca - 3 maja 2017

Zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu  "www.muzeach" przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz partnerzy: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Muzeum – Zamek w Łańcucie, Muzeum Lubelskie w Lublinie

zapraszają na publiczną prezentację założeń projektu pn.: "www.muzeach" przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020, II oś priorytetowa E-administracja i otwarty rząd, działanie 2.3 działanie 2.3 "Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa", poddziałanie 2.3.2 "Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury".

17 marca (piątek), godz. 10:00, Muzeum POLIN w Warszawie - Sala Konferencyjna B

Termin zgłaszania zainteresowania udziałem w publicznej prezentacji mija 13 marca 2017 roku.

Zgłoszeń należy dokonywać pocztą elektroniczną na adres: popc@muzeum-wilanow.pl

W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).

Przebieg prezentacji utrwalany będzie za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk.

Prezentacja publiczna projektu www.muzeach