Tytus

Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

29 września - 3 grudnia 2017

Picasso - wykłady

Wykłady towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny:

23.11, godz. 18.00 - Wątki klasyczne w twórczości Pabla Picassa, wykład Marcina Lachowskiego

Picasso - edu

Warsztaty towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

O Złotą Różę

VII Konkurs Recytatorski Prozy Stefana Żeromskiego.

Muzeum Stefana Żeromskiego w Nałęczowie  serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Prozy Stefana Żeromskiego. Konkurs adresujemy do młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Lubelszczyzny. Naszym celem jest rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań  twórczością Stefana Żeromskiego oraz uwrażliwienie na piękno przyrody ojczystej z maestrią opisywanej przez autora Syzyfowych prac.

Zgłoszenia w czterech kategoriach (I. klasy 1-3, II. klasy 4-6, III. klasa 7 i 2-3 klasa gimnazjum oraz IV. szkoły ponadgimnazjalne) należy przesyłać do 5 listopada 2017 r. na adres: Muzeum Stefana Żeromskiego, ul. Poniatowskiego 39, 24-150 Nałęczów lub elektronicznie: zeromski@muzeumlubelskie.pl

Przesłuchania konkursowe odbędą się 20 listopada 2017 r. od godz.10.00 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury (Nałęczów, ul. Lipowa 6), oddzielnie dla każdej kategorii wiekowej.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi tego samego dnia po zakończeniu przesłuchań wszystkich uczestników.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Do pobrania:

regulamin konkursu