Lubelskie życie artystyczne

Zamek Lubelski, 17 grudnia 2017 - 11 marca 2018.

Tytus

Prace Tytusa Dzieduszyckiego-Sasa w kolekcji Muzeum Lubelskiego

Tężnia

Instalacja Roberta Kuśmirowskiego na dziedzińcu Zamku Lubelskiego

Michalak - wystawa

Dla nieba i ziemi. Antoni Michalak - malarstwo

Zamek Lubelski, 20 stycznia - 2 kwietnia 2018.

Muzeum Lubelskie dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

Informacje na temat dostępności Muzeum Lubelskiego dla osób z niepełnosprawnościami

Muzeum Lubelskie w 2017 roku otrzymało dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Infrastruktura Kultury" na realizację zadania "Zakup wyposażenia na potrzeby działalności kulturalnej skierowanej do osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu". Dzięki dofinansowaniu zakupione zostały liczne udogodnienia, takie jak pętle indukcyjne czy plan tyflograficzny Kaplicy Trójcy Świętej, które zwiększyły dostępność oferty kulturalnej i edukacyjnej naszej instytucji. W związku z tym, utworzony został Informator na temat dostępności Muzeum Lubelskiego dla osób z niepełnosprawnościami, w którym zebrane zostały wszystkie najważniejsze informacje na temat zastosowanych udogodnień oraz możliwości zwiedzania naszego Muzeum przez osoby z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem oraz zgłaszania uwag.

Informator w wersji PDF

Szczegółowych informacji na temat dostępności Muzeum udziela Dział Edukacji:
edukacja@muzeumlubelskie.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Infrastruktura Kultury".