Tytus

Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

29 września - 3 grudnia 2017

Picasso - wykłady

Wykłady towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny:

25 listopada, godz. 11.00 - Michał Smajewski, Pablo Picasso – rozważania o fotografii i przyjaźni, wykład Agnieszki Chwiałkowskiej.

Picasso - edu

Warsztaty towarzyszące wystawie Pablo Picasso - wizerunek wielokrotny

29 listopada, godz. 11.00 - Każde dziecko jest artystą! Warsztaty dla mam z dziećmi w wieku 3-6 lat.

Lubelski Festiwal Nauki 2017

Lublin, 24 - 30 września 2017.

W dniach 24-30 września 2017 roku już po raz czternasty odbędzie się Lubelski Festiwal Nauki. Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny, ale także wśród gości z innych miast. Głównym organizatorem tegorocznego Festiwalu, którego hasło brzmi Nauka – między tradycją a współczesnością, będzie Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. W XIV Lubelski Festiwal Nauki 2017 zaangażowane są wszystkie uczelnie oraz liczne środowiska naukowe i kulturalne Lublina oraz Lubelszczyzny.

Muzeum Lubelskie przygotowało warsztaty edukacyjne dla najmłodszych, warsztaty archeologiczne, pokazy filmowe oraz wykłady.

Szczegółowy program wydarzeń realizowanych przez Muzeum oraz zapisy